Orawskie wzgórze, Jabłonka, Polen
Chalet i Jabłonka, Polen

Orawskie wzgórze

Orawskie wzgórze ligger i Jabłonka, 34 kilometer fra Gubałówka-fjellet, og har overnatting med en hage, gratis WiFi, et felleskjøkken og en fellesstue.

9,8Eksepsjonell · 16 omtalerJabłonka, Polen
  • Plass til opptil 5 personer
  • 60 m²
  • Gratis Wi-Fi
  • Avgiftsfri parkering
01 / 08
Orawskie wzgórze, Jabłonka, Polen – bilde 3

Velkommen til

Orawskie wzgórze

Orawskie wzgórze ligger i Jabłonka, 34 kilometer fra Gubałówka-fjellet, og har overnatting med en hage, gratis WiFi, et felleskjøkken og en fellesstue. Overnattingsstedet ligger 23 kilometer fra Babia Góra nasjonalpark og har grillutstyr og gratis privat parkering.

Denne hytta har utsikt mot fjellet og innsjøen og har 2 soverom og uteplass. Denne hytta har terrasse med utsikt mot byen og kan også skilte med TV (flatskjerm), et velutstyrt kjøkken med et kjøleskap, en oppvaskmaskin og en mikrobølgeovn, så vel som 1 bad med dusj og hårføner.

I den døgnåpne resepsjonen er det mulig å få hjelp på polsk og slovakisk.

Som gjest på Orawskie wzgórze har du tilgang til boblebadet. Overnattingsstedet har dessuten en lekeplass som står til disposisjon for gjestene.

Chocholow-badene ligger 25 kilometer fra Orawskie wzgórze, mens Orawski Park Etnograficzny er 13 kilometer unna.

  • Førsteklasses beliggenhet: Populært blant gjester som nylig har bodd her (9,9)
  • Gratis privat parkeringsplass finnes på stedet
Innsjekking
Fra 15:00 til 18:00
Utsjekking
Fra 08:00 til 11:00

Overnatting

Rom & suiter

Orawskie wzgórze tilbyr 1 romtype.

Chalet på Orawskie wzgórze

Chalet

  • 1 stor dobbeltseng, 1 stor dobbeltseng, 1 sovesofa
  • Plass til 5 personer
  • 60 m²

Featuring a private entrance, this chalet consists of 1 living room, 2 separate bedrooms and 1 bathroom with a shower and a hairdryer. Guests will find a stovetop, a refrigerator, a dishwasher and kitchenware in the kitchen. The chalet also offers a barbecue. Boasting a terrace with lake views, this chalet also provides soundproof walls and a flat-screen TV. The unit offers 3 beds.

  • Kjøkken
  • Toalett
  • Sofa
  • Badekar eller dusj
  • Håndklær
  • Sengetøy
  • +29 til

Fasiliteter

Alt du trenger

Gjennomtenkte fasiliteter for et komfortabelt og bekymringsfritt opphold.

  • Røykfrie rom
  • Avgiftsfri parkering
  • Gratis Wi-Fi
  • Familierom

Alle fasiliteter

Parkeringsplass

Gratis privat parkeringsplass finnes på stedet (forhåndsreservasjon nødvendig).

Internett

Wi-Fi er tilgjengelig over hele overnattingsstedet gratis.

Kjøkken

  • Felleskjøkken
  • Spisebord
  • Kaffemaskin
  • Rengjøringsprodukter
  • Kokeplater
  • Kjøkkenutstyr
  • Vannkoker
  • Kjøkken
  • Oppvaskmaskin
  • Mikrobølgeovn
  • Kjøleskap
  • Kjøkkenkrok

Rom

  • Sengetøy
  • Ekstra lange senger (> 2 meter)

Bad

  • Toalettpapir
  • Håndklær
  • Badekar eller dusj
  • Felles toalett
  • Eget bad
  • Toalett
  • Hårtørker
  • Dusj

Oppholdsområde

  • Spiseplass
  • Sofa
  • Sittehjørne

Teknisk utstyr

  • Flatskjerm-TV
  • TV

Romfasiliteter

  • Stikkontakt ved sengen
  • Sovesofa
  • Tørkestativ
  • Klesstativ
  • Myggnetting
  • Flis-/marmorgulv
  • Lydisolering
  • Egen inngang
  • Vifte

Generell tilgjengelighet

  • Øvre etasjer kun tilgjengelig via trapper

Uteareal

  • Utendørs ildsted
  • Pikniksted
  • Utendørsmøbler
  • Utendørs spiseområde
  • Solterrasse
  • Grill
  • Grillutstyr
  • Uteplass
  • Terrasse
  • Hage

Fellesområder

  • Fellesstue/TV-stue

Velvære

  • Solsenger eller strandstoler
  • Badestamp

Mat og drikke

  • Te/kaffemaskin

Uteareal/utsikt

  • Utsikt over byen
  • Utsikt mot attraksjon
  • Fjellutsikt
  • Utsikt over hagen
  • Utsikt over innsjø
  • Utsikt

Egenskaper ved boenheten

  • Frittstående

Resepsjonstjenester

  • Tilbyr spesifisert kvittering
  • Privat inn-/utsjekking
  • Ekspress-innsjekking/-utsjekking
  • Døgnåpen resepsjon

Underholdning og familietjenester

  • Lekeapparater
  • Lekeplass

Annet

  • Eget røykeområde
  • Røykfritt på hele overnattingsstedet
  • Varmeanlegg
  • Familierom
  • Røykfrie rom

Sikkerhet

  • Sikkerhetskamera utenfor overnattingsstedet
  • Røykvarslere
  • Adgang med nøkkel

Din pause venter

Føl deg som hjemme

Slapp av i komfortable omgivelser og oppdag alt Jabłonka har å by på.

Sjekk tilgjengelighet

Beliggenhet

Slik finner du oss

Adresse

Górska obok 10B, 34-480 Jabłonka, Polen

Innsjekking fra 15:00 til 18:00

Utsjekking fra 08:00 til 11:00

I nærheten

Dette ligger i nærheten

  • Park 1000-lecia2,6 km
  • Wilcsekova Kúria18 km
  • Babiogórski Park Narodowy18 km

Spisesteder og kafeer

  • Kafé, pub eller barstop cafe2,4 km
  • SpisestedRestauracja Róża Orawy2,6 km
  • SpisestedRestauracja Pasieka2,7 km

Naturområder

  • FjellBeskid Żywiecki1,1 km

Nærmeste flyplasser

  • Poprad-Tatry lufthavn97 km

Korteste beregnede gå- eller kjøreavstand. Faktiske avstander kan variere.

Greit å vite

Husregler

Regler og praktisk informasjon for oppholdet ditt på Orawskie wzgórze.

Innsjekking

Fra kl. 15:00 til kl. 18:00

Gi overnattingsstedet beskjed om ankomsttiden din på forhånd.

Utsjekking

Fra kl. 08:00 til kl. 11:00

Depositum

Du må betale et depositum på 500 zł når du sjekker inn. Dette må betales i kontanter. Du bør få tilbake depositumet ved utsjekking. Depositumet ditt tilbakebetales i sin helhet i kontanter etter at overnattingsstedet er sjekket for skader.

Barn og ekstrasenger

Regler for barn

Barn i alle aldre kan overnatte her.

Barn fra og med 17 år blir belastet som voksne på dette overnattingsstedet.

Regler for barneseng og ekstraseng

0–3 år

Barneseng (etter avtale): Gratis

Ingen mulighet for barneseng eller ekstraseng på dette overnattingsstedet.

Ingen aldersgrense

Det er ingen aldersgrense for å sjekke inn

Røyking

Røyking er ikke tillatt.

Fester

Fester/arrangementer er ikke tillatt

Stilletid

Det skal være stille mellom kl. 22:00 og 06:00.

Kjæledyr

Kjæledyr er ikke tillatt.

Språk som snakkes

polsk og slovakisk

Det med liten skrift

  • Vennligst gi beskjed til Orawskie wzgórze om forventet ankomsttid på forhånd. Du kan notere dette i kommentarfeltet når du booker, eller kontakte overnattingsstedet direkte via kontaktopplysningene du finner i bookingbekreftelsen.
  • Dette overnattingsstedet tar ikke imot utdrikningslag eller lignende grupper og tilstelninger.
  • Det skal være stille mellom kl. 22:00 og 06:00.
  • Du må betale et depositum på 500 zł når du sjekker inn. Dette må betales i kontanter. Du bør få tilbake depositumet ved utsjekking. Depositumet ditt tilbakebetales i sin helhet i kontanter etter at overnattingsstedet er sjekket for skader.
  • Merk at når du overnatter på overnattingsstedet med barn, er overnattingsstedet pliktig til å følge kravene om beskyttelse av mindreårige, fastslå mindreåriges identitet og deres forhold til den voksne som de oppholder seg sammen med.

FAQ

Ofte stilte spørsmål

Alt du kanskje lurer på om å bo på Orawskie wzgórze.

Hva slags frokost serveres på Orawskie wzgórze?+

Det finnes ingen informasjon om frokost for Orawskie wzgórze. Ta gjerne kontakt med overnattingsstedet direkte.

Hvilke romtyper kan jeg bestille på Orawskie wzgórze?+

Romtypene på Orawskie wzgórze omfatter: Chalet.

Hvor mange gjester kan bo på Orawskie wzgórze?+

Den største romtypen på Orawskie wzgórze har plass til opptil 5 gjester.

Når er innsjekking og utsjekking på Orawskie wzgórze?+

Innsjekking: Fra 15:00 til 18:00. Utsjekking: Fra 08:00 til 11:00.

Er det parkering på Orawskie wzgórze?+

Gratis privat parkeringsplass finnes på stedet (forhåndsreservasjon nødvendig).

Har Orawskie wzgórze Wi-Fi?+

Wi-Fi er tilgjengelig over hele overnattingsstedet gratis.

Er kjæledyr tillatt på Orawskie wzgórze?+

Kjæledyr er ikke tillatt.

Hva koster det å bo på Orawskie wzgórze?+

Prisene på Orawskie wzgórze varierer avhengig av datoene og romvalget ditt. Se oversikten ovenfor for aktuelle priser.

Har Orawskie wzgórze egen restaurant?+

Orawskie wzgórze oppgir ingen egen restaurant. Det kan finnes spisesteder i nærheten i Jabłonka.

Hvilke fasiliteter tilbyr Orawskie wzgórze?+

Orawskie wzgórze tilbyr gratis Wi-Fi, solterrasse, grill og terrasse.

Hvilke språk snakkes på Orawskie wzgórze?+

Personalet på Orawskie wzgórze snakker polsk og slovakisk.

Gjesteomtaler

Dette sier gjestene våre

9,8

Basert på 16 gjesteomtaler

Personale
10,0 av 10
Fasiliteter
9,8 av 10
Renhold
10,0 av 10
Komfort
9,7 av 10
Valuta for pengene
9,8 av 10
Beliggenhet
9,9 av 10

“Všetko bolo skvele nad mieru spokojny klud ticho vsetko zodpovedalo popisu pani hostitelka prijemna ustretova”

R
RastislavSlovakia
Familie · august 2026

“رائعه - السلام عليكم كان كل شي مرتب وجميل منطقه هادئه صاحبه المنزل محترمه وخدومه كانت رائعه سوف اكرار زياره”

F
FawazPolen
Familie · juli 2026

“Krásne ubytovanie s krásnym výhľadom, odporúčam 😊👍”

K
KatarínaSlovakia
Vennegjeng · juli 2026

“Odpoczynek był naprawdę super, wyposażenie domku było rewelacyjnie, zaczynając od suszarki do włosów i kończąc ekspresem do kawy. Czas spędzony w balii był niezapomniany, drewno do grilla oraz balii było dowiezione po pierwszej prośbie. Super cena - super odpoczynek. Napewno będziemy jeszcze raz, polecam”

V
VadymPolen
Vennegjeng · februar 2026

“Bardzo polecam ten domek idealne miejsce żeby odpocząć, spokojna cicha okolica z ładnymi widokami domek czysty nowy wszytsko co potrzebne jest na miejscu mili właściciele”

M
MateuszPolen
WITH_FRIENDS · juli 2025

“Przepiękne miejsce z widokiem na Tatry. Cisza i spokój. Widok na wzgórza, jezioro Orawskie. Dom nowy, w pełni wyposażony. Właścicielka miła. Wygodne łóżko. Polecam Wszystkim”

S
Sann*Polen
Familie · juli 2025

“Podobało nam się wszystko, od domku po cudowny widok. Cisza, spokój i komfort. Wszystko na najwyższym poziomie. I przesympatyczna Pani właściciel. Na pewno wrócimy. Nasze dzieci zakochane w tej miejscówce, my również 😊 bardzo polecamy!”

M
MartaPolen
Familie · mai 2025

“Świetne miejsce na wypoczynek w górach. Domek bardzo zadbany, czysty i dobrze wyposażony – niczego nam nie brakowało. Piękna okolica, cisza, spokój i widoki, które naprawdę robią wrażenie. Idealna baza wypadowa na górskie wędrówki. Kontakt z właścicielami bezproblemowy, bardzo mili i pomocni. Pobyt spełnił nasze oczekiwania w 100% – z przyjemnością wrócimy tu ponownie!😊”

W
WeronikaPolen
Familie · mai 2025

Reisen din begynner her

Planlegg oppholdet ditt

Opplev sjarmen ved Orawskie wzgórze. Sikre deg den beste prisen og nyt et uforglemmelig opphold.

Bestill nå

Beste pris garantert